O ZABAWKACH


Inspirowane naturą, tworzone przez nas… Tworzymy w otoczeniu przyrody, w naszych pięknych Beskidach.


Nasze zabawki przyszły z lasu… dlatego dzieci bawiąc się nimi, w naturalny sposób staja się częścią tego świata. Recykling, ochrona środowiska, piękno drewna i barw. Te pojęcia będą towarzyszyły im przez całe życie. Nasze zabawki rozwijają zmysły, są delikatne w dotyku, przyciągają wzrok naturalnymi barwami, pachną lasem. Z klocków można wyczarować najwspanialsze budowle. Spacer z drewnianym wózkiem może zamienić się w najpiękniejszą historię wymyśloną przez Twoje dziecko. Zabawa klockami „Peace & Love“® to zainspirowanie dziecka takimi ideami i wartościami jak miłość, przyjaźń, świadome życie, radość...Wolność tworzenia pobudza kreatywność, rozbudza wyobraźnię.


Aby ta radość i szczęście były pełne, do wyrobu naszych zabawek używamy drewna od certyfikowanych dostawców

FSC® (FSC® C120107). Dbamy o to, aby nasze zabawki były wykonywane z najlepszego, wyselekcjonowanego drewna i nie były „zatruwane“ toksycznymi farbami czy lakierami. Do nadania im koloru używamy naturalnych barwników z eko certyfikatem. Daje nam to pewność, że Twoje dziecko dotyka zabawek wolnych od wszelkich szkodliwych substancji. Aby zachować naturalną fakturę drewna, używamy wosku pszczelego i olejów roślinnych, które nadają drewnu idealną gładź i są przyjemne w dotyku. Nasze opakowania: płócienne worki i kartonowe pudelka projektujemy tak,
aby mogły być ponownie użyte lub łatwo recyclingowane.


Jest jeszcze coś, co wyróżnia nasze zabawki - mogą one być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Mamy więc nadzieję, że Wasze wnuki odnajdą swoją historię „Wooden Story“ w zabawkach, które kupiliście Waszym dzieciom.


Jeśli tak, to skorzysta na tym Las, Woda, Powietrze i cała nasza Planeta.

Pytaj o certyfikowane produkty FSC w naszej ofercie


sidebar-cms-7.png