O ZABAWKACH

Inspirowane naturą i tworzone w malowniczym otoczeniu Beskidów, nasze zabawki nabierają wyjątkowego charakteru. Pochodzące prosto z lasu, nasze zabawki sprawiają, że dzieci naturalnie stają się częścią tego pięknego świata, bawiąc się w zgodzie z naturą. Recykling, dbałość o środowisko, piękno drewna i barw - te wartości towarzyszą im przez całe życie.

Nasze zabawki stymulują zmysły, delikatnie w dotyku, przyciągają wzrok swoimi naturalnymi barwami oraz emanują zapachem lasu. Z drewnianych klocków można wyczarować najbardziej fantastyczne budowle, a edukacyjne układanki, puzzle i sortery nawiązują do filozofii nauki Montessori.

Klocki "Peace & Love" to nie tylko zabawka, to również inspiracja do życia w zgodzie z takimi wartościami jak miłość, przyjaźń, świadome życie i radość. Twórcza swoboda, jaką dają, pobudza kreatywność i wyobraźnię.

Aby radość i szczęście płynące z tej zabawy były pełne, używamy wyłącznie drewna pochodzącego od certyfikowanych dostawców FSC. Zadbaliśmy, aby nasze zabawki były wykonane z najlepszego, starannie wyselekcjonowanego drewna, wolnego od toksycznych substancji, farb i lakierów. Naszym celem jest dostarczanie produktów bezpiecznych i zdrowych.

Naturalne barwniki, których używamy do nadania koloru, posiadają ekologiczne certyfikaty, dając pewność, że zabawki są całkowicie pozbawione szkodliwych substancji. Przywracając drewnu jego naturalną fakturę, stosujemy oleje roślinne, które dodają gładkości i przyjemności w dotyku.

O naszej trosce o środowisko świadczą również opakowania - przyjazne dla natury płócienne worki i kartonowe pudełka, które można ponownie wykorzystać lub poddać recyclingowi.

Jednak to, co nas wyróżnia, to perspektywa przekazywania tych zabawek z pokolenia na pokolenie. Mamy nadzieję, że Wasze wnuki znajdą w zabawkach "Wooden Story" własne historie, kontynuując piękne tradycje, które zaczęliście kupując je dla swoich dzieci.

Wybierając nasze produkty, nie tylko zapewniacie swoim dzieciom wyjątkową zabawę, ale także przyczyniacie się do dobra Lasu, Wody, Powietrza i naszej Planety.

Serdecznie zapraszamy do zapytania o produkty certyfikowane FSC, dostępne w naszym asortymencie.


sidebar-cms-7.png