O MEBLACH

Inspirowane naturą, tworzone przez nas...Tworzymy w otoczeniu przyrody, w naszych pięknych Beskidach.

Nasze zabawki przyszły z lasu… dlatego dzieci bawiąc się nimi, w naturalny sposób staja się częścią tego świata. Recykling, ochrona środowiska, piękno drewna i barw. Te pojęcia będą towarzyszyły im przez całe życie. Nasze zabawki rozwijają zmysły, są delikatne w dotyku, przyciągają wzrok naturalnymi barwami, pachną lasem. Z klocków można wyczarować najwspanialsze budowle. Spacer z drewnianym wózkiem może zamienić się w najpiękniejszą historię wymyśloną przez Twoje dziecko. Zabawa klockami „Peace & Love“® to zainspirowanie dziecka takimi ideami i wartościami jak miłość, przyjaźń, świadome życie, radość...Wolność tworzenia pobudza kreatywność, rozbudza wyobraźnię.


Radość i szczęście dzieci to takie proste, to takie ważne.

Aby ta radość i szczęście były pełne do wyrobu naszych zabawek używamy drewna od certyfikowanych FSC. Dbamy o to, aby nasze zabawki były wykonywane z najlepszego, wyselekcjonowanego drewna i nie były „zatruwane“ toksycznymi farbami czy lakierami. Do nadania im koloru używamy naturalnych barwników z eko certyfikatem. Daje nam to pewność, że Twoje dziecko dotyka zabawek wolnych od wszelkich szkodliwych substancji. Aby zachować naturalną fakturę drewna, używamy wosku pszczelego i olejów roślinnych, które nadają drewnu idealną gładź i są przyjemne w dotyku. Nasze opakowania: płócienne worki i kartonowe pudelka projektujemy tak, aby mogły być ponownie użyte lub łatwo recyclingowane.


Jest jeszcze coś, co wyróżnia nasze zabawki - mogą one być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Mamy więc nadzieję, że Wasze wnuki odnajdą swoją historię „Wooden Story“ w zabawkach, które kupiliście Waszym dzieciom.


Jeśli tak, to skorzysta na tym Las, Woda, Powietrze i cała nasza Planeta.

Dziękujemy Annie i Joannie za udostępnianie Stodoły Wszystkich Swietych zwanej Oczyszczalnią - niezwykłego, czarodziejskiego miejsca, które stworzyły - na realizacje sesji zdjęciowej dla Wooden Story. www.oczyszczalniamiejsce.pl

foto: Joanna Forsberg /Wooden Story


sidebar-cms-7.png